Dodatečná montáž vybaveného podkroví

Rodinné domy OKAL - typy 104, 105, 117 a 118 nabízí v půdním prostoru možnost dodatečné montáže vybaveného podkroví a tím vznik bytové jednotky se dvěmi nebo třemi obytnými místnostmi, koupelnou a WC. Obytná hala pak poskytuje prostor pro zařízení kuchyňského koutu.

V prostoru obytné haly nabízíme možnost zvětšení prostoru vybudováním mansardy se dvěma okny a šikmými boky. Zde můžete poté pohodlně umítit např. jídelní kout.  Okna pro mansardu jsou dodávána plastová systém REHAU, úprava stěn a stropu v interiéru je provedena sádrokartonem a navazuje na nově budovaný interiér dodatečně montovaného podkroví. Povrchová úprava je opět provedena tapetami RAUHFASER s nátěrem. Podlaha mansardy včetně podlahovin navazujena na novou podlahu vybaveného podkroví. Štít mansardy z venkovní strany je upraven  termofasádou Weber Terranova, klempířské prvky jsou dodávány titanozinkové. Střešní krytinu pro mansardu dodáváme podle druhu stávající krytiny. 

Pro Ohlášení stavby (stavební povolení) Vám zpracujeme kompletní projektovou dokumentaci

Abychom našim zákazníkům vyšli maximálně vstříc,  nabízíme nad rámec standardního provedení několik variant dispozičního řešení dodatečného podkroví, výběr designu dveří a dveřního kování, výběr podlahových krytin, barevného řešení stěn a stropů,  možnost dodávky zařizovacích předmětů v koupelně podle vlastního výběru, výměnu stávajících oken ve štítech včetně změny počtu oken (z 1 ks. na 2 ks.), rekonstrukci štítů s dodávkou  lichoběžníkových oken, dodávku střešních oken navíc, možnost dodávky kuchyňského koutu a další.

Napište nám

Pro informace o cenách rekonstrukcí nás prosím kontaktujte. Rádi Vám zdarma připravíme cenovou nabídku.

Napište nám

Nová Zelená Úsporam

Nyní máte možnost využít dotace z programu Nová Zelená úsporám. Přesné informace o podmínkách získání dotace najdete na stránkách Státního fondu Životního prostředí.

SFŽP

Pomoc s dotací

Pro naše zákazníky, kteří uzavřou smlouvu o dílo na provedení kompletního zateplení domu, zajišťujeme projektovou dokumentaci a energetický výpočet v rozsahu nutném pro podání žádosti o dotaci.

Napište nám

Naši partneři

Pro rekonstrukce a opravy rodinných domů OKAL používáme výhradně certifikované materiály od osvědčených výrobců.