Vyměňte stará okna a dveře za nová

Nabízíme Vám výměnu oken za okna plastová od firmy SULKO.

Pro naše rekonstrukce používáme již od počátku plastová okna a dveře SULKO.

Jsou špičkovým výrobkem ve svém oboru. Pro jejich výrobu je použit značkový profilový systém německé firmy REHAU, která se zabývá výrobou plastů více než 40 let. Profily firmy REHAU patří bezesporu mezi pět nejlepších a nejžádanějších v Evropě. Okna jsou konstruována na vícekomorovém principu (komora je prostor, který vytváří tepelnou izolaci) s použitím ocelových pozinkovaných výztuh.

Nejčastěji využívaný systém Classic Design garantuje vynikající tepelnou izolaci. Jedná se o pětikomorový systém s konstrukční hloubkou 70 mm. Okna jsou standardně osazena izolačními trojskly s Ug=0,7. Okna Classic Design jsou standardně dodávána v barvě bílé, za příplatek ve všech barevných odstínech s možností oboustranně barevného profilu nebo profilu kombinovaného tj. z venkovní strany barva z vnitřní strany bílá. Za příplatek lze také zvolit jiný systém profilu z nabídky firmy SULKO.

Jako další variantu pro výměnu oken můžeme také nabídnout okna dřevěná z europrofilů 68/68 s izolačními trojskly. V nabídce je široká nabídka dřevin a barev.

Na přání zákazníka dodáváme také vnitřní žaluzie Climax, sítě proti hmyzu, venkovní nadokenní rolety Alurol, venkovní žaluzie Alurol nebo zastiňovací markýzy od firmy ISOTRA.

Výměnu oken provádíme kompletně. Po demontáži původních oken osadíme nová okna včetně izolačních pásů Twin Aktiv, provedeme dodávku a montáž nových vnitřních PVC parapetů.

To co jiní nedělají, je pro nás samozřejmost…

Po montáži oken provádíme také zapravení vnitřního ostění oken dřevěnými lištami.

Nevznikají Vám tedy další náklady na dokončení a úpravu v interiéru.

Navíc Vám můžeme nabídnout okno namísto odvětrací mřížky na WC, na prosvětlení schodiště do II. podlaží dodat okno na podestu, provést změny rozměrů oken např. v koupelně nebo obývacím pokoji. Současně našim zákazníkům nabízíme výměnu oken ve zděné spodní stavbě, přístavbách či garážích.

Napište nám

Pro informace o cenách rekonstrukcí nás prosím kontaktujte. Rádi Vám zdarma připravíme cenovou nabídku.

Napište nám

Nová Zelená Úsporam

Nyní máte možnost využít dotace z programu Nová Zelená úsporám. Přesné informace o podmínkách získání dotace najdete na stránkách Státního fondu Životního prostředí.

SFŽP

Pomoc s dotací

Pro naše zákazníky, kteří uzavřou smlouvu o dílo na provedení kompletního zateplení domu, zajišťujeme projektovou dokumentaci a energetický výpočet v rozsahu nutném pro podání žádosti o dotaci.

Napište nám

Naši partneři

Pro rekonstrukce a opravy rodinných domů OKAL používáme výhradně certifikované materiály od osvědčených výrobců.