Výměna střešních oken

Výměnu stávajících střešních oken – u domů s vybaveným podkrovím – provádíme za nová střešní okna VELUX.

Výměnu stávajících hliníkových oken v podkroví rodinných domů OKAL provádíme za okna VELUX s izolačním dvojsklem nebo trojsklem.

Po demontáži okna provedeme úpravu otvoru na požadovaný rozměr, okno osadíme – dodáváme včetně zateplovací sady a lemování pro střešní krytinu a poté upravíme vnitřní ostění oken sádrokartonem.

Rozměr a typ okna si můžete vybrat ze široké nabídky firmy VELUX. Stávající otvory můžeme upravit i pro větší rozměry střešních oken, případně můžeme osadit okna nad sebou.

Nejčastěji dodáváme okna VELUX v provedení bílá linie – kde jsou rám i křídlo upraveny speciální bezúdržbovou technologií. Ve standardním provedení jsou okna dodána v provedení přírodní dřevo s povrchovou úpravou bezbarvým lakem.

Napište nám

Pro informace o cenách rekonstrukcí nás prosím kontaktujte. Rádi Vám zdarma připravíme cenovou nabídku.

Napište nám

Nová Zelená Úsporam

Nyní máte možnost využít dotace z programu Nová Zelená úsporám. Přesné informace o podmínkách získání dotace najdete na stránkách Státního fondu Životního prostředí.

SFŽP

Pomoc s dotací

Pro naše zákazníky, kteří uzavřou smlouvu o dílo na provedení kompletního zateplení domu, zajišťujeme projektovou dokumentaci a energetický výpočet v rozsahu nutném pro podání žádosti o dotaci.

Napište nám

Naši partneři

Pro rekonstrukce a opravy rodinných domů OKAL používáme výhradně certifikované materiály od osvědčených výrobců.