Rekonstrukce koupelny

Vaši koupelnu zařídíme tak, aby vyhovovala Vašim potřebám a představám...

Vanu, sprchový kout nebo oboje?
Řekněte nám svoji představu a my Vám dáme řešení...

Nabízíme vybudování prostorného sprchového koutu, možnost zabudování klasické nebo atypické vany, možnost dodávky vestavěného WC, provedení keramických obkladů a dlažby v různých barevných kombinacích, topný žebřík namísto radiátoru.

Ve spolupráci s firmou SIKO nebo Koupelny Ptáček nabízíme možnost zpracování vizualizačního návrhu pro Vaši koupelnu. Vybírat můžete ze široké nabídky zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb od renomovaných dodavatelů jako jsou RAVAK, ROTH, SanSwiss, Grohe, RAKO, Fineza a další. Pro inspiraci vždy doporučujeme návštěvu showroomových ukázek koupelen na pobočkách.

Nejoblíbenějším řešením našich zákazníků je v současné době bezbariérové provedení sprchového koutu s ruční i hlavovou sprchou a zachování možnosti osazení vany.

Koupelnu můžeme doplnit vybudováním atiky pro kosmetiku s osvětlením LED páskami, osvětlením sprchového koutu LED páskou či osazením el. topné rohože pod keramickou dlažbu.

Cenovou kalkulaci Vám rádi zpracujeme po Vašem zadání rozsahu a provedení koupelny.

Napište nám

Pro informace o cenách rekonstrukcí nás prosím kontaktujte. Rádi Vám zdarma připravíme cenovou nabídku.

Napište nám

Nová Zelená Úsporam

Nyní máte možnost využít dotace z programu Nová Zelená úsporám. Přesné informace o podmínkách získání dotace najdete na stránkách Státního fondu Životního prostředí.

SFŽP

Pomoc s dotací

Pro naše zákazníky, kteří uzavřou smlouvu o dílo na provedení kompletního zateplení domu, zajišťujeme projektovou dokumentaci a energetický výpočet v rozsahu nutném pro podání žádosti o dotaci.

Napište nám

Naši partneři

Pro rekonstrukce a opravy rodinných domů OKAL používáme výhradně certifikované materiály od osvědčených výrobců.