Zateplete svůj dům

Zateplením domu venkovním kontaktním zateplovacím systémem Weber Therm Klasik od firmy Saint Gobain Weber-Terranova a.s. výrazně ušetříte.

Venkovní kontaktní zateplovací systém Weber Therm Klasik aplikujeme na obvodovou stěnu domu, případně na štíty nad II. podlažím. Použitím speciálního fasádního polystyrenu se zvýší tepelný odpor obvodových stěn domu k dosažení celkové úspory v nákladech na topení až o 30%. Provedená termofasáda nedilatuje, je pružná, omyvatelná a odolná proti povětrnostním vlivům. Tloušťku izolantu volíme vždy v závislosti na posouzení dané oblasti a místa, kde je dům postaven, na vybavení domu, na druhu vytápění apod.

Povrchovou úpravu termofasády provádíme konečnou omítkou Weber pas. akrylát nebo Weber pas. Silikon, ve strukturách, zrnitostech a barevných odstínech dle výběru zákazníka.+

Venkovní kontaktní zateplovací systém od firmy Weber Terranova nabízíme také pro zateplení spodních staveb nebo stavebních součástí (přístavby, verandy, garáže apod.)

Venkovní kontaktní zateplovací systém provádíme odborně proškolenými pracovníky v oboru izolatérství za výhradního použití kvalitních certifikovaných materiálů Saint-Gobain Weber Terranova a.s.

Nyní máte možnost využít dotace z programu Nová Zelená úsporám. Přesné informace o podmínkách získání dotace najdete na stránkách Státního fondu Životního prostředí - www.sfzp.cz

Pro naše zákazníky, kteří uzavřou smlouvu o dílo na provedení kompletního zateplení domu, zajišťujeme projektovou dokumentaci a energetický výpočet v rozsahu nutném pro podání žádosti o dotaci.

Napište nám

Pro informace o cenách rekonstrukcí nás prosím kontaktujte. Rádi Vám zdarma připravíme cenovou nabídku.

Napište nám

Nová Zelená Úsporam

Nyní máte možnost využít dotace z programu Nová Zelená úsporám. Přesné informace o podmínkách získání dotace najdete na stránkách Státního fondu Životního prostředí.

SFŽP

Pomoc s dotací

Pro naše zákazníky, kteří uzavřou smlouvu o dílo na provedení kompletního zateplení domu, zajišťujeme projektovou dokumentaci a energetický výpočet v rozsahu nutném pro podání žádosti o dotaci.

Napište nám

Naši partneři

Pro rekonstrukce a opravy rodinných domů OKAL používáme výhradně certifikované materiály od osvědčených výrobců.